Kurumsal

ŞİRKET PROFİLİ

EVERGEE, İstanbul, Montreal ve Houston ofisleriyle dünya çapında faaliyet gösteren, kritik tesis mühendisliği ve enerji arzının sürekliliğini hedefleyen ürün ve hizmetleri sunan bir firmadır. EVERGEE, müşterilerine sunduğu tüm çözümleri güncel iş dünyasının operasyonel sürdürülebilirlik ihtiyaçlarını karşılamak için en üstün standartlara ve multi-disipliner mühendislik prensiplerine bağlı olarak tasarlar ve uygular.

VİZYON VE MİSYON

EVERGEE müşterilerine en güncel teknolojilerle hizmet veren, somut çözüm ve memnuniyet odaklı bir vizyona sahiptir. Enerji Tesisleri ve Mühendisliği alanında global bir güç olmak adına sürekli çalışır ve hizmetlerinin merkezinde her zaman “İnsanı” tutar.

EVERGEE her çalışmasında “İnsan Merkezli Mühendislik” misyonuyla çalışır ve kendisine hedef olarak koyduğu global güç vizyonunu, sürekli kendisini geliştiren, en ileri teknolojileri müşterilerine sunan, verimlilik ve süreklilik kaygılarından asla ödün vermeyen bir misyonuyla destekler.

DEĞERLER

BÜTÜNLÜK

İş felsefemizin temel taşı ve tüm organizasyonumuzun temeli, etik ve dürüst bir iş davranışı geleneğidir.

ÇALIŞANLARIMIZ

Müşteri odaklı çözümlerimizi oluşturan başta çalışanlarımızdır. Bunun farkındayız. Bu nedenle, değerlerimizi paylaşan yetenekli profesyonelleri sürekli olarak çekmek ve korumak için çabalıyoruz.

KALİTE

Ekip çalışması, tutarlılık, rasyonellik ve günceli takip eden felsefemiz; bunların hepsi sonuçlarımızın kalitesine yansıyor.

SÜREKLİ GELİŞİM

Sürekli öğrenme, gelişim ve kişisel büyümeyi destekleyen ve teşvik eden bir ortam oluşturarak, yatırımlar yapıyoruz.

VİZYON

Optimum sonuçlar elde etmek için dikkatli planlama ve etkin iletişim kurarak müşterilerimizin hedeflerini açıkça belirleyen ve en üst standartlarda çözümler üreten bir vizyona sahibiz.

GÜVENLİK

Hem çalışanlarımız, hem hizmet verdiklerimiz hem de toplum için en yüksek güvenlik standartlarına odaklanıyoruz.

YENİLİKÇİLİK

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve beklentilerinin üzerine çıkmak için ister teknoloji ister süreç bazında olsun, sürekli olarak yeni ve girişimci yollar aramaktayız.

MÜKEMMELİYETÇİ YAKLAŞIM

Süreçlerimizin, hizmet kalitemizin ve maliyet yapımızın müşterilerimize en iyi değeri sunuyoruz.